Zlaté sporenie je nástroj na to, aby ste sporili - nakupovali zlato za lepšiu cenu (ako je to pri väčších zliatkoch). Tým získate až 10  % viac zlata ako keby ste každý mesiac kúpili jednogramový zliatok.

ZLATÉ SPORENIE z pohodlia domova. Odošlite formulár, všetko Vám pripravíme a zašleme na Vašu adresu...

5 dôvodov, prečo využiť sporenie  CEZ spoločnosTI s ktorÝmi spolupracujem

       1. Bez skrytých poplatkov.

    Pri sporení neplatíte žiadne skryté poplatky. Všetky náklady Vám náš obchodník povie na prvom stretnutí a máte garanciu, že žiadne ďalšie neplatíte.

        2. Žiadne sankcie, žiadna viazanosť.

     Pri nákupe si sami určujete, kedy nakúpite. Ak zašlete finančné prostriedky, automaticky pre Vás nakúpime. Váš mesačný nákup si môžete počas doby sporenia upraviť podľa Vaše aktuálnej finančnej situácie.

        3. Zmluvne garantovaný spätný výkup Vášho zlata a striebra.

      Odkúpime Vám tehličky a mince, ktoré ste si u nás sporili aj v prípade, že sme Vám ich už zaslali. Pri spätnom výkupe neplatíte žiadne poplatky.

         4. On-line sporiaci účet – Internet-banking na zlato a striebro.

    Pomocou hesla a čísla zmluvy si môžete 24 hodín denne skontrolovať stav Vášho účtu. Kedy prišli peniaze, za akú cenu sa zlato alebo striebro nakúpilo, koľko máte bonusových gramov, kedy chcete zaslať zlatú tehličku alebo strieborné mince. Informácie o Vašom sporení okamžite a rýchlo!

          5. Zlato máte okamžite.

    Nečakajte na koniec sporenia, aby ste si mohli odobrať zlato alebo striebro! Po nasporení  od 10 gramov zlata (v závislosti od podmienok zmluvy) môžete okamžite požiadať o zaslanie na Vašu adresu alebo od trezoru. A sporíte ďalej.

     Sporenie s viditeľným výsledkom. Vaše zlato máte doma okamžite.

 

Pošlite nám kontakt a dostanete postup ako si sám založiť ZLATÉ SPORENIE s cieľovou sumou od 10 000 Eur s dobrovoľným sporením od 10 Eur/ mesačne a bonusmi až do 4 % z vkladov...Do predmetu napíšte ZLATÉ SPORENIE

Vaše údaje nebudú použité na ine účely ako na ponuku a informácie o financiách a sporenia, či nákupu zlata a hlavne nebudú žiadnym spôsobom poskytnuté iným osobám alebo firmám.

Kontaktujte nás

           

       ZLATO BLOG

Nezaväzna krátka . konzultácia cca 45 minút

 SPORENIE ZLATÝ ÚČET

Rýdzosť (čistota) zlata sa uvádza v tisícinách. Najrýdzejšie zlato je 999,9/1000, čo predstavuje čistotu na 99,99%. Za investičné zlato oslobodené od DPH sa považujú tehličky s rýdzosťou nad 999,5/1000 a mince s rýdzosťou nad 900/1000. Staršie meranie rýdzosti zlata sa označovalo karátmi. Rýdzosť 99,99% je 24 karátov a 999,9/1000.                                                                  Ako sa kontroluje pravosť zlata? Zlaté tehličky a mince sú vyrábané renomovanými európskymi a svetovými mincovňami. Ich pravosť garantuje výrobca a je vyznačená puncom na každej tehličke alebo minci. Tehličky sa dodávajú výlučne s certifikátmi pravosti. Rýdzosť mincí je vyznačená na minci puncom kvality a garantom je štát, ktorý mincu vydávaKaždý klient však má možnosť skontrolovať pravosť a váhu nakupovaného tovaru.

Kontakt

ING JOZEF JANKAJ IČO 33603987. obchodný partner spol. AUVESTA a.s.,GoldenGate a.s,.Zlatesporenie a.s, Kancelárie: BRATISLAVA Karadžičová 8
0907 535928 SMS alebo volanie aj na 0915 967280 jozefjankaj@gmail.com